Archiwum kategorii: odznaki

Komunikat CRW za 2018 r.

Centralny referat weryfikacyjny KOT informuje, że w 2018 r. najwyższe stopnie odznak turystyki kolarskiej PTTK zdobyli:

KOT duży złoty: 1133 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 1134 Krzysztof Sokołowski, Katowice; 1135 Jan Imiełowski, Myszków; 1136 Piotr Kalinowski, Gliwice; 1137 Tadeusz Piekarz, Bytom; 1138 Marek Krzemień, Pszów; 1139 Leszek Nowak, Cieszyn; 1140 Krzysztof Kulhawiec, Mielnik; 1141 Zbigniew Pohl, Ostrów Wlkp.; 1142 Witold Czempiel, Gliwice; 1143 Jarosław Szerszeń, Gliwice, V raz; 1144 Krzysztof Lis, Ostrów Wielkopolski; 1145 Roman Paradowski, Sochaczew; 1146 Ewa Peroń, Wrocław; 1147 Andrzej Trybuła, Wrocław; 1148 Henryk Kulczyk, Wrocław; 1149 Leokadia Baranowska, Kętrzyn; 1150 Mieczysław Szelągowski, Bydgoszcz; 1151 Andrzej Chełmiński, Jastrzębie-Zdrój; 1152 Ryszard Wojtal, Katowice; 1153 Bernard Milewski, Płock; 1154 Mieczysław Szocik, Świrzyno; 1155 Andrzej Genstwa, Kalisz; 1156 Ryszard Konopka, Myszków; 1157 Edmund Kowalski, Inowrocław; 1158 Jadwiga Walczyk, Łódź; 1159 Bronisław Kałuża, Katowice; 1160 Adam Czerniawski, Gliwice; 1161 Cezary Sawicki, Tychy; 1162 Tadeusz Piekarz, Bytom; 1163 Czesław Wodecki, Wodzisław Śląski; 1164 Jan Zabrzeński, Knurów; 1165 Tadeusz Lorent, Rybnik; 1166 Zenon Kaszowicz, Katowice; 1167 Kacper Kuberek, Tarnowskie Góry; 1168 Daniel Kowalczyk, Tychy; 1169 Mariola Kuczera, Rydułtowy; 1170 Antonina Mazurek, Tychy; 1171 Piotr Wicher, Kalety; 1172 Andrzej Majchrzak, Racibórz;

KOT za wytrwałość: 524 Marek Glapiński, Kalisz; 525 Joanna Glapińska, Kalisz; 526 Krystyna Glapińska, Kalisz; 527 Łukasz Kortas, Myszków; 528 Paweł Nowacki, Kraków; 529 Antoni Warmuła, Rybnik; 530 Andrzej Nowak, Cieszyn; 531 Paweł Grabczewski, Włocławek; 532 Janusz Melianiec, Police; 533 Antoni Fudali, Gubin; 534 Bogusław Mielniczuk, Giżycko; 535 Włodzimierz Popielas, Kłodzko; 536 Barbara Chlebosz, Bydgoszcz, 537 Jacek Chlebosz, Bydgoszcz; 538 Ryszard Smoter, Bydgoszcz; 539 Małgorzata Radomska, Gliwice; 540 Piotr Frydrych, Tychy; 541 Zdzisław Górecki, Rybnik; 542 Tomasz Tytko, Czernica; 543 Ryszard Głowacki, Radlin; 544 Jan Stolarz, Radlin; 545 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 546 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 336 Jerzy Celmer, Wielgie; 337 Michał Lorek, Pszów; 338 Marta Świetlicka, Cieszyn; 339 Leokadia Baranowska, Kętrzyn; 340 Jan Zabrzeński, Knurów; 341 Piotr Babula, Gdańsk; 342 Elżbieta Zawadzińska, Kościerzyna; 343 Jakub Kaczyński, Gdańsk;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 114 Lucyna Oskarbska, Gdańsk; 115 Grzegorz Oskarbski, Gdańsk; 116 Halina Ślęzak, Częstochowa; 117 Lucjan Ślęzak, Częstochowa; 118 Zygmunt Kokoszka, Siemianowice Śląskie; 119 Krzysztof Kokoszka, Siemianowice Śląskie; 120 Kazimierz Matuszak, Szczecin;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 609 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 610 Jarosław Szczęsny, Kędzierzyn Koźle; 611 Robert Krawenda, Płaza, woj. małopolskie; 612 Marcin Wójtowicz, Zagnańsk; 613 Leszek Mazurek, Ruda Śląska; 614 Krzysztof Adamek, Gogołowa; 615 Stanisław Przybysz, Prudnik; 616 Mieczysław Madajczyk, Racibórz; 617 Bolesław Szymiczek, Lubomia; 618 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 619 Kazimierz Szewczyk, Kostkowice; 620 Krzysztof Kulhawiec, Mielnik; 621 Andrzej Głombikowski, Nysa; 622 Antoni Warmuła, Rybnik; 623 Leszek Szurman, Cieszyn;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 581 Jakub Rączy, Wólka Podleśna; 582 Dorota Glonek, Gdynia; 583 Stanisław Stasiński, Gdańsk; 584 Jan Imiełowski, Myszków; 585 Marcin Homik, Warszawa; 586 Marcin Twardowski, Chotomów; 587 Andrzej Majchrzak, Racibórz; 588 Mariusz Gierczak, Racibórz; 589 Marian Hampel, Racibórz; 590 Piotr Gola, Łambinowice; 591 Małgorzata Holisz, Zebrzydowice; 592 Kazimierz Holisz, Zebrzydowice; 593 Marek Krzemień, Pszów; 594 Jan Kruszewski, Gdańsk;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 385 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 386 Jacek Witkowski, Płock; 387 Grzegorz Piotr Pietrzak, Kłodawa; 388 Tomasz Idczak, Koło; 389 Jarosław Pałczyński, Izbica Kujawska; 390 Rafał Faryński, Przedecz; 391 Piotr Sebastianowicz, Płock;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 127 Jarosław Szczęsny, Kędzierzyn Koźle; 128 Leokadia Baranowska, Kętrzyn; 129 Marek Lancman, Strzelce Wlk.; 130 Witold Fiączyk, Radomsko; 131 Anna Ostrowska; 132 Lesław Urbankiewicz, Włocławek, 133 Jan Imiełowski, Myszków; 134 Krzysztof Mieczkowski, Pasłęk; 135 Ryszard Konopka, Myszków; 136 Jacek Antonowicz, Rybnik, 137 Antoni Warmuła, Rybnik; 138 Tadeusz Lorenz, Rybnik; 139 Stanisław Stasiński, Gdańsk; 140 Dorota Glonek, Gdańsk.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
dr Marian KOT-Kotarski

2 komentarze »

Komunikat CRW za 2017 r.

W 2017 r. najwyższe stopnie odznak turystyki kolarskiej PTTK zdobyli:

KOT duży złoty: 1079 Alojzy Trzebiatowski, Szczecin; 1080 Jerzy Przepióra, Kołobrzeg; 1081 Elżbieta Przepióra, Kołobrzeg; 1082 Marcin Przepióra, Kołobrzeg; 1083 Wojciech Przepióra, Kołobrzeg; 1084 Alicja Przepióra, Kołobrzeg; 1085 Bartosz Przepióra, Kołobrzeg; 1086 Jacek Piekarski, Brwinów; 1087 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 1088 Ryszard Krupa, Siemianowice Śląskie; 1089 Maria Schwarz, Kościan; 1090 Sławomir Szkudelski, Golina; 1091 Dorota Szkudelska, Golina; 1092 Adam Walkowiak, Poznań; 1093 Maria Kaprzycka, Nowe Proboszczewicze; 1094 Franciszek Nawrotek, Ozorków; 1095 Ryszard Hartman, Gruszczyn; 1096 Katarzyna Hartman, Gruszczyn; 1097 Irena Wojda, Zielona Góra; 1098 Grzegorz Pierchała, Racibórz; 1099 Halina Ślęzak, Częstochowa; 1100 Zbigniew Czarnecki, Myszków; 1101 Dariusz Mazurek, Warszawa; 1102 Joanna Trętowska, Siedlce; 1103 Tomasz Idczak, Koło; 1104 Bogdan Tytko, Czernica; 1105 Piotr Frydrych, Tychy; 1106 Julian Rzewódzki, Knurów; 1107 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 1108 Zuzanna Kacprzak, Tychy; 1109 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 1110 Ryszard Konopka, Myszków; 1111 Marian Kotarski, Myszków; 1112 Dariusz Wąchnicki, Konin; 1113 Mariola Nagoda, Opole; 1114 Andrzej Zysiak, Myszków; 1115 Jan Ślązak, Radomsko; 1116 Henryk Potapowicz, Warszawa; 1117 Czesław Furmanek, Trzcinica, woj. podkarpackie; 1118 Eugeniusz Haiski, Ruda Śląska; 1119 Małgorzata Radomska, Gliwice; 1120 Jacek Kotowski, Tychy; 1121 Jerzy Gawliczek, Wodzisław Śląski; 1122 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 1123 Sławomir Gac, Rydułtowy; 1124 Damian Grobelny, Radlin; 1125 Antoni Warmuła, Rybnik; 1126 Ryszard Głowacki, Radlin; 1127 Bartosz Gac, Rydułtowy; 1128 Krzysztof Bobis, Gliwice; 1129 Paweł Rozwadowski, Brwinów; 1130 Zenon Woźniak, Goleniów; 1131 Helena Woźniak, Goleniów; 1132 Wiesław Kostrzewa, Szczecin;

KOT za wytrwałość: 495 Roman Cieślak, Szczecin; 496 Sabina Byczyńska, Szczecin; 497 Waldemar Bogacki, Szczecin; 498 Franciszek Maciejuk, Trzebiatów; 499 Bernard Milewski, Maszewo Duże k. Płocka; 500 Ryszard Konopka, Myszków; 501 Bogusław Rusiewicz, Krosno Odrzańskie; 502 Regina Rusiewicz, Krosno Odrz.; 503 Władysław Pachowicz, Popowo k. Bledzewa; 504 Jan Husiatyński, Włoszakowice; 505 Zenon Marciniak, Katowice; 506 Krystyna Sikorska, Gubin; 507 Anna Formella-Wrede, Gdynia; 508 Małgorzata Pleszyniak-Fudali, Gubin; 509 Tomasz Gzik, Gdynia; 510 Grzegorz Kukowka, Warszawa; 511 Jan Mazik, Frydek; 512 Tadeusz Kapelan, Chrzanów; 513 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 514 Bogdan Tytko, Czernica; 515 Zenon Raczkowski, Jaworzno; 516 Jacek Frąckowiak, Ostrów Wielkopolski; 517 Tomasz Małek, Żory; 518 Andrzej Białopotocki, Prudnik; 519 Janusz Lipnicki, Toruń; 520 Andrzej Jastrzębski, Ruda Sląska; 521 Waldemar Paturej, Ruda Śląska; 522 Karol Góralski, Szczecin; 523 Waldemar Bogacki, Szczecin;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 329 Waldemar Hejza, Drawsko; 330 Danuta Świątek, Stargard; 331 Jan Geresz, Żywiec; 332 Piotr Słanina, Czyżowice; 333 Tomasz Idczak, Koło; 334 Michał Sztanc, Łódź; 335 Irena Falska, Gliwice;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 109 Alojzy Trzebiatowski, Szczecin; 110 Ryszard Nowicki, Bydgoszcz; 111 Bożena Miś-Nowicka, Bydgoszcz; 112 Grzegorz Urbaniak, Tarnobrzeg; 113 Andrzej Staśkiewicz, Brzeg;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 604 Krzysztof Lis, Ostrów Wielkopolski; 605 Leokadia Baranowska, Kętrzyn; 606 Łukasz Wawrziczek, Rybnik; 607 Piotr Koćmierowski, Knurów; 608 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 570 Zofia Sempruch, Bytom; 571 Zbigniew Lewiński, Włocławek; 572 Radosław Oleksak, Ulanów; 573 Tadeusz Wojciechowski, Głubczyce; 574 Tomasz Idczak, Koło; 575 Mirosław Jezierski, Łódź; 576 Marek Jezierski, Łódź; 577 Jan Zabrzeński, Knurów; 578 Leszek Szuman, Cieszyn; 579 Kazimierz Okoński, Tychy; 580 Jan Kątny, Tychy;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 381 Paweł Ziobro, Kraków; 382 Tadeusz Piekarz, Bytom; 383 Piotr Wicher, Bytom; 384 Piotr Koćmierowski, Knurów;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 101 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 102 Aldona Rzeźnik, Warka; 103 Honorata Norberciak, Warka; 104 Antoni Azgier, Krotoszyn; 105 Henryk Bręczewski, Poznań; 106 Wiesław Bernecki, Krosno Odrzańskie; 107 Mirka Jabłonka, Zielona Góra; 108 Wanda Kuczyk, Krosno Odrzańskie; 109 Robert Szawurski, Hrubieszów; 110 Tadeusz Micyk, Sosnowiec; 111 Jan Muńko, Krosno Odrzańskie; 112 Aldona Robowska, Gubin; 113 Danuta Zajdlic, Gorzów Wlkp.; 114 Teresa Zimniak, Lubsko; 115 Irena Niszczak; 116 Krzysztof Lis, Ostrów Wielkopolski; 117 Tomasz Furman, Inowrocław; 118 Zdzisław Michalak, Włocławek; 119 Tomasz Idczak, Koło; 120 Henryk Ostrowski, Włocławek; 121 Jan Ryszka, Mysłowice; 122 Joanna Sikora, Włocławek; 123 Zofia Sempruch, Bytom; 124 Artur Pawłowski, Włocławek; 125 Jadwiga Rezmer, Cieszyn; 126 Jarosław Rezmer, Cieszyn.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
dr Marian KOT-Kotarski

2 komentarze »

Komunikat CRW za 2016 r.

Centralny referat weryfikacyjny KOT informuje, że w 2016 r. w ewidencji CRW odnotowano następujących zdobywców odznak:

KOT duży złoty: 1040 Wiesław Olszewski, Nowy Dwór Gdański; 1041 Daniel Nazaruk, Słupsk; 1042 Andrzej Galikowski, Gdynia; 1043 Janusz Wąsala, Gdynia; 1044 Piotr Babula, Gdańsk; 1045 Jan Imiełowski, Myszków; 1046 Bogdan Kauffmann, Słubice; 1047 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 1048 Bernard Milewski, Maszewo Duże k. Płocka; 1049 Jerzy Celmer, Wielgie; 1050 Urszula Ebertowska, Kościerzyna; 1051 Janusz Rogowski, Chełm; 1052 Władysław Wojtulewicz, Konin; 1053 Bogusław Bargieł, Krosno; 1054 Ryszard Konopka, Myszków; 1055 Adam Skorupski, Przedbórz; 1056 Mieczysław Deremacki, Goleniów; 1057 Małgorzata Deremacka, Goleniów; 1058 Leszek Korenkiewicz, Bydgoszcz; 1059 Ryszard Skonieczny, Żory; 1060 Jerzy Sikorski, Zalesice pow. częstochowski; 1061 Ewaryst Szyszkowski sr 6x, Szczecin; 1062 Anna Dolczewska, Solec Kujawski; 1063 Zofia Podłucka, Włocławek; 1064 Jacek Łączny, Poznań; 1065 Jacek Dec, Kraków; 1066 Ewa Kępińska, Solec Kujawski; 1067 Mirosław Stańczyk, Toruń; 1068 Jan Zabrzeński, Knurów; 1069 Zofia Sempruch, Bytom; 1070 Henryk Aleksa, Ruda Śląska; 1071 Michał Lorek, Pszów; 1072 Zygmunt Kopustyński, Wodzisław Śląski; 1073 Grażyna Wilemska, Tychy; 1074 Jacek Antonowicz, Rybnik; 1075 Zenon Zarzecki, Wodzisław Śląski; 1076 Jarosław Rezmer, Cieszyn; 1077 Paweł Nowacki, Kraków; 1078 Barbara Nowak, Cieszyn;

KOT za wytrwałość: 474 Jan Imiełowski, Myszków; 475 Wanda Kuczyk, Krosno Odrzańskie; 476 Piotr Kolenda, Łódź; 477 Michał Jagieło, Myszków; 478 Wiesław Grabowski, Łódź; 479 Henryk Machała, Pszczyna; 480 Leszek Korenkiewicz, Bydgoszcz; 481 Józef Siejda, Katowice; 482 Ryszard Krupa, Siemianowice Śląskie; 483 Bożena Miś-Nowicka, Bydgoszcz; 484 Ryszard Nowicki, Bydgoszcz; 485 Ewa Krenz, Poznań; 486 Zofia Sempruch, Bytom; 487 Antonia Mazurek-Przystał, Tychy; 488 Czesław Wodecki, Wodzisław Śląski; 489 Jerzy Banaszkiewicz, Katowice; 490 Antoni Warmuła, Rybnik; 491 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 492 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 493 Maria Smolińska, Gdynia; 494 Grażyna Piotrowska, Gdynia;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 320 Jerzy Jakubowski, Sztum; 321 Andrzej Galikowski, Gdynia; 322 Stanisław Rohde, Gdańsk; 323 Ryszard Gierszewski, Kościerzyna; 324 Małgorzata Gierszewska, Kościerzyna; 325 Marcin Pawłowski, Włocławek; 326 Alfred Gotartowski, Przedbórz; 327 Dariusz Mazurek, Warszawa; 328 Jan Imiełowski, Myszków;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 597 Krzysztof Jeneralski, Tuchola; 598 Bogusław Iwaniuk; 599 Grzegorz Urbaniak, Tarnobrzeg; 600 Zbigniew Czarnecki, Myszków; 601 Damian Mika, Racibórz; 602 Leszek Szurman, Cieszyn; 603 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 548 Marcin Pawłowski, Włocławek; 549 Jarosław Ochman, Stara Wieś; 550 Arkadiusz Strójwąs, Chmielnik; 551 Elżbieta Łobacz-Bącal, Żary; 552 Ryszard Bącal, Żary; 553 Ryszard Nowicki, Bydgoszcz; 554 Bożena Miś-Nowicka, Bydgoszcz; 555 Alojzy Trzebiatowski, Szczecin; 556 Wiesław Grabowski, Łódź; 557 Włodzimierz Dworski, Żary; 558 Irena Prokopczyk, Żary; 559 Małgorzata Deremacka, Goleniów; 560 Mieczysław Deremacki, Goleniów; 561 Ryszard Skonieczny, Żory; 562 Zofia Buczak, Poznań; 563 Edward Lipowski, Rumia; 564 Ewa Lisiecka, Wejherowo; 565 Czesław Furmanek, Trzcinica k. Jasła; 566 Beata Pieczonka, Niemodlin; 567 Krzysztof Pieczonka, Niemodlin; 568 Dawid Sładek, Rydułtowy; 569 Wiesława Belczyk, Wrocław;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 367 Edward Parzych, Bydgoszcz; 368 Marek Jezierski, Łódź; 369 Mirosław Jezierski, Łódź; 370 Dorota Śniegowska, Włocławek; 371 Dariusz Kletkiewicz, Włocławek; 372 Grzegorz Zygner, Kętrzyn; 373 Sławomir Zagórowicz, Łódź; 374 Józefa Tracz, Nysa; 375 Jerzy Strzelczyk, Biała Nyska; 376 Marek Belter, Piła; 377 Dawid Jerks, Piła; 378 Roman Figas, Piła; 379 Dorota Figas, Piła; 380 Anna Spryszak, Piła;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 82 Marcin Skaziński, Połaniec; 83 Rafał Grabarczyk, Łódź; 84 Zbigniew Czarnecki, Myszków; 85 Mirosław Jezierski, Łódź; 86 Marek Jezierski, Łódź; 87 Henryk Wójcik, Brzeg; 88 Andrzej Szymula, Myśliborzyce poczta Pisarzowice; 89 Mariusz Gruszecki, Brzeg; 90 Wiesław Grabowski, Łódź; 91 Ryszard Gołembiewski, Pabianice; 92 Zbigniew Lewiński, Włocławek; 93 Joanna Trętowska, Siedlce; 94 Wiesława Koncewicz, Łódź; 95 Marek Krawczyk, Łódź; 96 Mirosława Sendal, Łódź; 97 Anna Domagalska, Łódź; 98 Ryszard Konopka, Myszków; 99 Piotr Koćmierowski, Knurów; 100 Zenon Kaszowicz, Katowice.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK dr Marian KOT-Kotarski

Komentarze »

Komunikat CRW za 2015 r.

Centralny referat weryfikacyjny KOT informuje, że w 2015 r. najwyższe stopnie odznak turystyki kolarskiej PTTK zdobyli:

KOT duży złoty: 1005 Tomasz Hyży, Szczecin; 1006 Jan Imiełowski, Myszków; 1007 Ryszard Konopka, Myszków; 1008 Grzegorz Urbaniak, Tarnobrzeg; 1009 Zenon Marciniak, Katowice; 1010 Zbigniew Włodarski, Poznań; 1011 Ewa Krenz, Poznań; 1012 Gabriela Robaszkiewicz, Bydgoszcz; 1013 Marlena Grabczewska, Włocławek; 1014 Piotr Przybylski, Kłodawa; 1015 Teresa Perdion, Ciechanów; 1016 Henryk Machała, Pszczyna; 1017 Jadwiga Rezmer, Cieszyn; 1018 Sławomir Kaleciński, Tarnowskie Góry; 1019 Antoni Warmuła, Rybnik 4x; 1020 Bogdan Tytko, Czernica 5x; 1021 Włodzimierz Popielas, Kłodzko; 1022 Lucjan Ślęzak, Częstochowa; 1023 Czesław Furmanek, Jasło-Trzcinica; 1024 Michał Kalinowski, Ostrowiec Świętokrzyski; 1025 Władysław Stawiarczyk, Gliwice; 1026 Stanisław Radomski 10x, Gliwice; 1027 Andrzej Likos, Radlin 3x; 1028 Zdzisław Górecki, Rybnik 3x; 1029 Marek Lancman, Rybnik; 1030 Witold Klimowski, Olkusz; 1031 Małgorzata Holisz, Zebrzydowice; 1032 Kazimierz Holisz, Zebrzydowice; 1033 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy 3x; 1034 Jan Stolarz, Radlin 2 x; 1035 Adam Tatarczyk, Rybnik 3x; 1036 Mariola Kuczera, Rydułtowy; 1037 Maria Piekarzewicz, Lubsko; 1038 Jan Piekarzewicz, Lubsko; 1039 Henryk Kopciuch, Szczecin;

KOT za wytrwałość: 444 Ryszard Poleski, Szczecin; 445 Ewa Czekańska-Poleska, Szczecin; 446 Zenon Suski, Szczecin; 447 Antoni Kempicki, Szczecin; 448 Halina Kłos, Szczecin; 449 Ewaryst Szyszkowski senior, Szczecin; 450 Alojzy Trzebiatowski, Szczecin; 451 Włodzimierz Miężał, Poznań; 452 Stanisław Ebertowski, Kościerzyna; 453 Elżbieta Zawadzińska, Kościerzyna; 454 Barbara Szczepańska, Lubsko; 455 Marian Kotarski, Myszków 5x; 456 Czesław Bandosz, Poznań; 457 Daniela Michalak, Toruń; 458 Sławomir Madej, Szczecin; 459 Andrzej Kuśnierz, Racibórz; 460 Jan Krawczyk, Łódź; 461 Zbigniew Machura, Lelów; 462 Stanisław Radomski, Gliwice; 463 Agnieszka Witek, Milton; 464 Piotr Bazan, Rybnik; 465 Zdzisław Górecki, Rybnik; 466 Tadeusz Lorenz, Rybnik; 467 Zenon Zarzecki, Wodzisław Śląski; 468 Jerzy Wasilewski, Łódź; 469 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 470 Wojciech Przybyszewski, Szczecin; 471 Zbigniew Krutin, Szczecin; 472 Grażyna Krutin, Szczecin; 473 Ryszard Markowski, Szczecin;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 308 Waldemar Bogacki, Szczecin; 309 Antoni Kempicki, Szczecin; 310 Barbara Szczepańska, Lubsko; 311 Teresa Zimniak, Lubsko; 312 Zenon Marciniak, Katowice; 313 Leszek Szurman, Cieszyn; 314 Konrad Małeta, Kraków; 315 Wiesław Grabowski, Łódź; 316 Jerzy Sikorski, Zalesice k. Przyrowa, pow. częstochowski; 317 Stanisław Radomski, Gliwice 2x; 318 Janusz Wasala, Gdynia; 319 Piotr Kurtz, Siemianowice Śląskie;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 106 Ryszard Skonieczny, Żory; 107 Małgorzata Radomska, Gliwice; 108 Wiesław Grabowski, Łódź;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 586 Grzegorz Sikora, Bogatynia; 587 Adam Gotartowski, Przedbórz; 588 Ryszard Wilkoszewski, Ozimek; 589 Anna Budzińska-Kułaga, Mirsk; 590 Dominik Kułaga, Mirsk; 591 Ryszard Konopka, Myszków; 592 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 593 Leszek Szurman, Cieszyn; 594 Józef Zalwowski, Libiąż; 595 Marek Macionczyk, Świerklany; 596 Andrzej Zawadzki, Ozimek;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 534 Wiesław Sierant, Łódź; 535 Jerzy Strzelczyk, Biała Nyska; 536 Józef Tracz, Nysa; 537 Leszek Korenkiewicz, Bydgoszcz; 538 Marek Ampuła, Ostrów Wielkopolski; 539 Leokadia Baranowska, Kętrzyn; 540 Marcin Węgrzyk, Rybnik; 541 Wanda Kuczyk, Krosno Odrzańskie; 542 Bogusław Mielniczuk, Giżycko; 543 Zdzisław Cybula, Łódź; 544 Aleksander Długosz, Boguszów Gorce; 545 Marek Lancman, Rybnik; 546 Janusz Mielianiec, Police; 547 Józef Zmysłowski, Szczercin;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 363 Tomasz Furman, Inowrocław; 364 Krzysztof Mieczkowski, Pasłęk; 365 Halina Ślęzak, Częstochowa; 366 Lucjan Ślęzak, Częstochowa;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 68 Waldemar Paturej, Ruda Śląska; 69 Sławomir Kaleciński, Tarnowskie Góry; 70 Dariusz Kletkiewicz, Włocławek; 71 Marlena Grabczewska, Włocławek; 72 Zygmunt Chochoł, Wocławek; 73 Zofia Podłucka, Włocławek; 74 Zuzanna Kacprzak, Tychy; 75 Krystyna Pagieła, Tychy; 76 Krzysztof Gotuń, Leżajsk; 77 Kazimierz Szewczyk, Kostkowice; 78 Mirosław Stańczyk, Toruń; 79 Izabela Kałuża, Katowice; 80 Tadeusz Piekarz, Bytom; 81 Marian Przybyło, Bytom.

Kierownik CRW Marian Kotarski

2 komentarze »

Komunikat CRW za 2014 r.

Centralny referat weryfikacyjny odznak turystyki kolarskiej PTTK informuje, że w ewidencji Centralnego Referatu Weryfikacyjnego Komisji Turystyki Kolarskiej Zarządu Głównego PTTK odnotowano nazwiska turystów, którzy w 2014 r. zdobyli następujące odznaki:

KOT duży złoty: 963 Jan Imiełowski, Myszków; 964 Zbigniew Mazurkiewicz, Włocławek; 965 Bogusław Tobolewski, Bydgoszcz; 966 Marcin Pawłowski, Włocławek; 967 Dariusz Kletkiewicz, Włocławek; 968 Bogusław Rusiewicz, Krosno Odrzańskie; 969 Stanisław Marczak, Płock; 970 Marek Olejniczak, Płock; 971 Piotr Politowski, Płock; 972 Alfred Orgoński, Płock; 973 Adam Sikorski, Zalesice, gm. Przyrów; 974 Jarosław Szerszeń, Gliwice, IV raz; 975 Krzysztof Lis, Ostrów Wielkopolski; 976 Andrzej Kuśnierz, Racibórz, II raz; 977 Adam Pala, Katowice; 978 Michał Sztańc, Łódź; 979 Maciej Kizierowski, Września; 980 Sebastian Obarski, Września; 981 Elżbieta Obarska, Września; 982 Tomasz Blachucik, Ruda Śląska; 983 Andrzej Rygulski, Łaziska Górne; 984 Zbigniew Czekała, Komorniki; 985 Adam Duda, Myszków; 986 Ryszard Purol, Września; 987 Władysław Stawiarczyk, Gliwice; 988 Andrzej Zysiak, Myszków; 989 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 990 Krzysztof Sokołowski, Katowice; 991 Ryszard Konopka, Myszków; 992 Elżbieta Bącal, Żary; 993 Ryszard Bącal, Żary; 994 Józef Tracz, Nysa; 995 Piotr Politowski, Płock; 996 Michał Raczyński, Nysa; 997 Leszek Szurman, Cieszyn; 998 Piotr Słanina, Wodzisław Śląski; 999 Andrzej Warpechowski, Skoczów; 1000 Marian Kotarski, Myszków; 1001 Stanisław Bajda, Tychy; 1002 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 1003 Tadeusz Lorentz, Rybnik; 1004 Renata Tomczak, Kielce;

KOT za wytrwałość: 425 Zenon Nowak, Szczecin; 426 Ryszard Wilkoszewski, Ozimek; 427 Jarosław Szerszeń, Gliwice; 428 Antoni Azgier, Krotoszyn; 429 Renata Gojowy, Jastrzębie Zdrój; 430 Antonina Bejnar, Głuchołazy; 431 Antoni Fudali, Gubin; 432 Stefan Piekarski, Łódź; 433 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 434 Andrzej Rygulski, Łaziska Górne; 435 Piotr Frydrych, Tychy; 436 Irena Swoboda, Zabrze; 437 Eleonora Klose, Zabrze; 438 Włodzimierz Jacek Siech, Zgierz; 439 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 440 Krzysztof Kokoszka, Siemianowice Śl.; 441 Stanisław Bajda, Tychy; 442 Waldemar Staśko, Chorzów; 443 Adam Kozłowski, Kościan;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 300 Ludwik Zielewski, Tychy; 301 Halina Ślęzak, Częstochowa; 302 Lucjan Ślęzak, Częstochowa; 303 Krzysztof Sokołowski, Katowice; 304 Ryszard Konopka, Myszków; 305 Zbigniew Wojciechowski, Tychy; 306 Zbigniew Włodarski, Poznań; 307 Ewa Krenz, Poznań;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 103 Michał Raczyński, Nysa; 104 Zofia Sempruch, Bytom; 105 Bogusław Iwaniuk, Knurów;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 562 Zbigniew Deremacki, Goleniów; 563 Piotr Przybylski, Kłodawa; 564 Katarzyna Klimowicz, Gdańsk; 565 Piotr Babula, Gdańsk; 566 Adam Kosela, Dębica; 567 Klaudia Pełka, Lubieszów; 568 Barbara Szczepańska, Lubsko; 569 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 570 Lucjan Kanwora, Radzionków; 571 Krzysztof Dudziec, Knurów; 572 Krzysztof Dudziec, Knurów, II raz; 573 Krzysztof Dudziec, Knurów, III raz; 574 Józef Tracz, Nysa; 575 Jerzy Strzelczyk, Biała Nyska; 576 Ryszard Bącal, Żary; 577 Elżbieta Bącal, Żary; 578 Leszek Szurman, Cieszyn; 579 Andrzej Kopiec, Ruda Śląska; 580 Marian Bieniek, Katowice; 581 Leszek Wolny, Katowice; 582 Paweł Palka, Mysłowice; 583 Maciej Maślak, Sosnowiec; 584 Adam Grabis, Psary; 585 Marek Stolarzewicz;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 503 Wojciech Hopek, Szczecin; 504 Bożena Malczewska-Hopek, Szczecin; 505 Kazimierz Matuszak, Szczecin; 506 Krzysztof Jacek Woś, Józefów k. Otwocka; 507 Cezary Sawicki, Tychy; 508 Krzysztof Totuń, Leżajsk; 509 Krystyna Pagieła, Tychy; 510 Marcin Guja, Jaworzno; 511 Jerzy Sikorski, Zalesice, gm. Przyrów; 512 Adam Sikorski, Zalesice; 513 Tadeusz Kurek, Częstochowa; 514 Jakub Kapkowski, Przyrów; 515 Adam Ciepiela, Zalesice; 516 Bartosz Nowak, Przyrów; 517 Mieczysław Kupczyk, Katowice; 518 Jan Imiełowski, Myszków; 519 Zygmunt Chochoł, Włocławek; 520 Czesław Czekajło, Ruda Śląska; 521 Jerzy Śmigla, Ruda Śląska; 522 Antonina Bejnar, Głuchołazy; 523 Bogusław Monczyński, Kalisz; 524 Bogdan Pactwa, Chełmek; 525 Sławomir Nowacki, Grodzisk Wlkp.; 526 Magdalena Nowacka, Grodzisk Wlkp.; 527 Antoni Kozak, Mysłowice; 528 Anna Czapska, Górka Duchowna; 529 Roman Czapski, Górka Duchowna; 530 Dariusz Kletkiewicz, Włocławek; 531 Krzysztof Lis, Ostrów Wielkopolski; 532 Leszek Szurman, Cieszyn; 533 Waldemar Staśko, Chorzów;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 353 Barbara Kurek, Szczecin; 354 Jan Kurek, Szczecin; 355 Adam Śnieżko, Kętrzyn; 356 Leszek Gołębiewski, Kętrzyn; 357 Maria Kacprzycka, Proboszczewice k. Płocka; 358 Alfred Gotartowski, Przedbórz; 359 Ewa Krenz, Poznań; 360 Zbigniew Wlodarski, Poznań; 361 Piotr Orgoński, Płock; 362 Dariusz Mazurek, Warszawa;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 52 Krzysztof Dominiak, Bielsko Biała; 53 Anna Dominiak, Bielsko Biała; 54 Grzegorz Burda, Pastków; 55 Ryszard Wikoszewski, Ozimek; 56 Stanisław Pluta, Ozimek; 57 Piotr Przybylski, Kłodawa; 58 Sławomir Zagórowicz, Łódź; 59 Mieczysław Kupczyk, Katowice; 60 Władysław Stawiarczyk, Gliwice; 61 Bronisław Kałuża, Katowice; 62 Zbigniew Łukasik, Dąbrowa Górnicza; 63 Jan Gosz, Katowice; 64 Zenon Raczkowski, Jaworzno; 65 Marian Wala, Jaworzno; 66 Tadeusz Pawełko, Jaworzno; 67 Waldemar Staśko, Chorzów.

Kierownik CRW
dr Marian KOT-Kotarski

4 komentarze »

Następna strona »
  UECT

PTTK jest członkiem Europejskiego Związku Turystyki Rowerowej UECT

  Zlot Przodownicki 2019


  Zlot Centralny 2019


  2012 Rok Turystyki Rowerowej


  Publikacja na stronie

Zasady publikacji informacji na stronie KTKol. ZG PTTK >>>

  Działy

» ktkol - informacje o Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK, władze, kontakt, informacje.

» kadra - informacje o kadrze turystyki kolarskiej PTTK.

» odznaki - wykaz zdobywców najwyższych stopni odznak kolarskich od 2004 r.

» informator - informacje o redakcji, prenumeracie.

» kalendarz imprez - kalendarz turystycznych imprez kolarskich.

» regulaminy - zbiór regulaminów przydatnych kadrze PTTK oraz regulaminy odznak turystyczno-kolarskich.

» szlaki - wykaz szlaków rowerowych zapisanych w Centralnej Kartotece Szlaków Rowerowych KTKol. ZG PTTK.

» forum - ogólnopolskie Forum Turystów Kolarzy czyli dyskusje o turystyce rowerowej, rowerach, wyprawach, rajdach, wycieczkach itp.

» linki - zbiór linków do stron klubów turystyki kolarskiej PTTK

  Tu kupisz

Książeczki KOT, odznaki KOT i KOP (wszystkie stopnie):
Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK
ul. Jagiellońska 6, 31-010 Kraków
e-mail: poczta@cotg.pttk.pl
tel: 12 422 28 40

Książeczki KOP i Szlakami zamków w Polsce, odznaki KOT (st. duże sr. i zł.), KOP (popularna, st. małe br., sr., zł.), Rajdu Dookoła Polski, Szlaku Wielkiej Wojny 1409-1411, Szlakami zamków w Polsce (st. br., sr.):
SKAUT.PL
ul. Lubelska 9/11, 26-600 Radom
e-mail: biuro@skaut.pl
faks: 48 385 88 58 w godz. 8-16

Odznaka Wiślana Trasa Rowerowa:
Oddział PTTK w Jastrzębiu Zdroju
ul. Harcerska 14B,
44-335 Jastrzębie Zdrój
e-mail: pttk@jasnet.pl, pttkjz@alpha.pl
tel. 32 471 94 88, faks 32 475 16 70

Książeczki drogowe odznaki UECT:
Oddział Miejski PTTK
im. M. Sydowa w Toruniu
ul. Piekary 41, 87-100 Toruń
e‑mail: om.pttk@gmail.com
tel. 56 622 29 21


  Weryfikacja odznak

» Referaty weryfikacyjne odznak turystyki kolarskiej

  Archiwum wiadomości

Październik 2019/ Wrzesień 2019/ Sierpień 2019/ Lipiec 2019/ Czerwiec 2019/ Maj 2019/ Kwiecień 2019/ Marzec 2019/ Luty 2019/ Styczeń 2019/ Grudzień 2018/ Listopad 2018/ Październik 2018/ Wrzesień 2018/ Sierpień 2018/ Lipiec 2018/ Czerwiec 2018/ Maj 2018/ Kwiecień 2018/ Marzec 2018/ Luty 2018/ Styczeń 2018/ Listopad 2017/ Wrzesień 2017/ Sierpień 2017/ Czerwiec 2017/ Maj 2017/ Kwiecień 2017/ Marzec 2017/ Luty 2017/ Styczeń 2017/ Grudzień 2016/ Listopad 2016/ Październik 2016/ Wrzesień 2016/ Czerwiec 2016/ Maj 2016/ Kwiecień 2016/ Marzec 2016/ Luty 2016/ Styczeń 2016/ Grudzień 2015/ Listopad 2015/ Październik 2015/ Wrzesień 2015/ Sierpień 2015/ Lipiec 2015/ Czerwiec 2015/ Maj 2015/ Kwiecień 2015/ Marzec 2015/ Luty 2015/ Styczeń 2015/ Grudzień 2014/ Listopad 2014/ Październik 2014/ Wrzesień 2014/ Sierpień 2014/ Lipiec 2014/ Czerwiec 2014/ Maj 2014/ Kwiecień 2014/ Marzec 2014/ Luty 2014/ Styczeń 2014/ Grudzień 2013/ Listopad 2013/ Październik 2013/ Wrzesień 2013/ Sierpień 2013/ Czerwiec 2013/ Maj 2013/ Kwiecień 2013/ Marzec 2013/ Luty 2013/ Styczeń 2013/ Grudzień 2012/ Listopad 2012/ Październik 2012/ Wrzesień 2012/ Sierpień 2012/ Lipiec 2012/ Czerwiec 2012/ Maj 2012/ Kwiecień 2012/ Marzec 2012/ Luty 2012/ Styczeń 2012/ Grudzień 2011/ Listopad 2011/ Październik 2011/ Wrzesień 2011/ Sierpień 2011/ Lipiec 2011/ Czerwiec 2011/ Maj 2011/ Kwiecień 2011/ Marzec 2011/ Luty 2011/ Styczeń 2011/ Grudzień 2010/ Listopad 2010/ Październik 2010/ Wrzesień 2010/ Sierpień 2010/ Lipiec 2010/ Czerwiec 2010/ Maj 2010/ Kwiecień 2010/ Marzec 2010/ Luty 2010/ Styczeń 2010/ Grudzień 2009/ Listopad 2009/ Październik 2009/ Wrzesień 2009/ Sierpień 2009/ Lipiec 2009/ Czerwiec 2009/ Maj 2009/ Kwiecień 2009/ Marzec 2009/ Luty 2009/ Styczeń 2009/ Grudzień 2008/ Listopad 2008/ Październik 2008/ Wrzesień 2008/ Sierpień 2008/ Lipiec 2008/ Czerwiec 2008/ Kwiecień 2008/ Marzec 2008/ Luty 2008/ Styczeń 2008/ Grudzień 2007/ Listopad 2007/ Październik 2007/ Wrzesień 2007/ Sierpień 2007/ Lipiec 2007/ Czerwiec 2007/ Maj 2007/ Kwiecień 2007/ Marzec 2007/ Luty 2007/ Styczeń 2007/ Grudzień 2006/ Listopad 2006/ Październik 2006/ Wrzesień 2006/ Sierpień 2006/ Lipiec 2006/ Czerwiec 2006/ Maj 2006/ Kwiecień 2006/ Marzec 2006/ Luty 2006/ Styczeń 2006/ Kwiecień 2005/ Luty 2005/ Styczeń 2005/ Styczeń 2004/

  Kategorie wiadomości

Informator (17)
komunikaty (1 575)
odznaki (16)
regulaminy (57)
szlaki (36)
z życia ktkol (277)

  Szukaj wiadomości






  Kanały RSS

» Kanał RSS wiadomości
» Kanał RSS komentarzy