Archiwum kategorii: odznaki

Komunikat CRW za 2013 r.

W 2013 r. Centralny Referat Weryfikacyjny Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK przyznał odznaki następującym osobom:

KOT duży złoty: 924 Grażyna Orłowska-Rybicka, Warszawa; 925 Wanda Gozdowska, Skierniewice; 926 Mirosława Wojciechowska, Warszawa; 927 Anna Domagalska-Łabędzka, Łódź; 928 Stanisław Brańka, Płock; 929 Beata Nowicka, Owińska Bolechowo (Wielkopolska); 930 Maria Smolińska, Gdynia, 931 Grażyna Piotrowska, Gdynia; 932 Roman Sadowski, Płock; 933 Jerzy Dyduch, Oświęcim; 934 Antoni Azgier, Krotoszyn; 935 Małgorzata Sadowska-Szmidt, Pabianice; 936 Stanisław Strójwąs, Racibórz; 937 Krzysztof Mieczkowski, Pasłęk; 938 Paweł Szkop, Myszków; 939 Krzysztof Różański, Ruda Śląska; 940 Sławomir Struski, Myszków; 941 Alfred Gotartowski, Przedbórz; 942 Marian Pietrzak, Łęczyca; 943 Waldemar Gąsiorowski, Bydgoszcz; 944 Elżbieta Krupa, Siemianowice Śląskie; 945 Józef Siejda, Katowice; 946 Ireneusz Ratajczak, Bydgoszcz; 947 Bogusław Matelski, Bydgoszcz; 948 Ryszard Marian Paterek, Poznań; 949 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 950 Zbigniew Lewiński, Włocławek; 951 Sławomir Gac, Rydułtowy; 952 Eugeniusz Brzezina, Rybnik; 953 Roman Cegłowski, Bydgoszcz; 954 Aniela Vogel, Żory; 955 Kazimierz Menżyk, Radlin; 956 Józef Lincer, Cieszyn; 957 Jan Moździerz, Lubięcin; 958 Marek Obarski, Września; 959 Zenon Kaszowicz, Katowice; 960 Łukasz Materzok, Radlin; 961 Dariusz Materzok, Radlin; 962 Martyna Styrnol, Rybnik;

KOT za wytrwałość: 403 Tomasz Majcherczyk, Łódź; 404 Maciej Maśliński, Ostrów Wielkopolski; 405 Wiesława Kil, Poznań; 406 Witold Fiączyk, Radomsko; 407 Gertruda Blechowiak, Poznań; 408 Bogusław Gojowy, Jastrzębie Zdrój; 409 Kazimierz Mańkowski, 6x, Szczecin; 410 Janusz Jandzio, Świętochłowice; 411 Rafal Wolny, Katowice; 412 Roksana Jaworska, Grudziądz; 413 Wojciech Nowotniak, Szczecin; 414 Stanisława Grażyna Madej, Szczecin; 415 Tadeusz Gonet, Wołczyn; 416 Grzegorz Witek, Myszków; 417 Adam Tatarczyk, Rybnik; 418 Ryszard Głowacki, Radlin; 419 Bogdan Tytko; 420 Stanisław Stachowiak, Piła; 421 Kazimierz Sobański, Łódź; 422 Kazimierz Menżyk, Radlin; 423 Wiesław Brożek, Gliwice; 424 Zenon Kaszowicz, Katowice;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 291 Tomasz Majcherczyk, Łódź; 292 Krzysztof Kulhawiec, Wrocław; 293 Andrzej Czopka, Katowice; 294 Ryszard Smoter, Bydgoszcz; 295 Ryszard Krupa, Siemianowice Śląskie; 296 Elżbieta Krupa, Siemianowice Śląskie; 297 Marek Jezierski, Łódź; 298 Mirosław Jezierski, Łódź; 299 Jacek Antonowicz, Rybnik;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 99 Bogusław Mierzwa, Siemianowice; 100 Andrzej Czopka, Katowice; 101 Kazimierz Sobański, Łódź; 102 Zenon Kaszowicz, Katowice;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 553 Artur Schaefer, Poznań; 554 Małgorzata Schaefer, Poznań; 555 Mariola Barańska, Piekary Śląskie; 556 Roman Barański, Piekary Śl.; 557 Małgorzata Radomska, Gliwice; 558 Tadeusz Wilk, Jastrzębie Zdrój; 559 Marek Lancman, Rybnik; 560 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 561 Leszek Szurman, Cieszyn;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 487 Jan Kowalewski, Łódź; 488 Ewa Krenz, Poznań; 489 Zbigniew Włodarski, Poznań; 490 Bogusław Gojowy, Jastrzębie Zdrój; 491 Renata Gojowy, Jastrzębie Zdrój; 492 Tadeusz Wilk, Jastrzębie Zdrój; 493 Robert Szawurski, Hrubieszów; 494 Waldemar Paturej, Bytom; 495 Sławomir Kaleciński, Bytom; 496 Piotr Celiński, Warszawa; 497 Paweł Grabczewski, Włocławek; 498 Zbigniew Mazurkiewicz, Włocławek; 499 Ryszard Kowalski, Łódż; 500 Leszek Gołębiewski, Kętrzyn; 501 Jerzy Miernik, Tychy; 502 Antoni Azgier, Krotoszyn;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 344 Roman Wesołowski, Kalisz; 345 Mirosław Wójcik, Drogomyśl; 346 Ryszard Konopka, Myszków; 347 Dawid Gurbała, Myszków; 348 Barbara Szczepańska, Lubsko; 349 Andrzej Zysiak, Myszków; 350 Piotr Przybylski, Kłodawa; 351 Mirosław Stańczyk, Toruń; 352 Jerzy Celmer, Wielgie;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: 12 Piotr Frydrych, Tychy; 13 Ludwik Zielewski, Tychy; 14 Marek Olejniczak, Płock; 15 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 16 Marcin Pawłowski, Włocławek; 17 Jerzy Celmer, Włocławek; 18 Paweł Grabczewski, Włocławek; 19 Zbigniew Mazurkiewicz, Włocławek; 20 Tomasz Szczechowski, Ksawerów; 21 Jacek Wolski Ksawerów; 22 Natalia Dudek, Piła; 23 Grażyna Krutyń, Szczecin; 24 Zbigniew Krutyń, Szczecin; 25 Jan Imiełowski, Myszków; 26 Katarzyna Klimowicz, Gdańsk; 27 Piotr Babula, Gdańsk; 28 Witold Fiączyk, Radomsko; 29 Bogdan Jankowski, Radomsko; 30 Leszek Korenkiewicz, Bydgoszcz; 31 Alfred Gotartowski, Przedbórz; 32 Barbara Szczepańska, Lubsko; 33 Klaudia Pełka, Lubieszów k/Nowej Soli; 34 Małgorzata Radomska, Gliwice; 35 Stanisław Radomski, Gliwice; 36 Dariusz Figura, Mysłowice; 37 Paweł Palka, Mysłowice; 38 Andrzej Kimel, Mysłowice; 39 Adam Grabis, Psary; 40 Stanisław Rohde, Gdańsk; 41 Leszek Melsztyński, Przemyśl; 42 Lucjan Ślęzak, Częstochowa; 43 Halina Ślęzak, Częstochowa; 44 Ryszard Jastrzębski, Siemianowice Śl.; 45 Bogusław Mierzwa, Siemianowice Śl.; 46 Andrzej Czopka, Katowice; 47 Felicjan Mierzwa, Siemianowice Śl.; 48 Stanisław Bajda, Tychy; 49 Zbigniew Wojciechowski, Tychy; 50 Leszek Szurman, Cieszyn; 51 Krzysztof Jeneralski, Tuchola.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
dr Marian KOT-Kotarski

Komentarze »

Komunikat CRW za 2012 r.

W 2012 r. Centralny Referat Weryfikacyjny wraz z filiami przyznał łącznie 125 odznak.

KOT duży złoty: 875 Dorota Kowalska, Ogorzeliny pow. chojnicki; 876 Tadea Buzarewicz, Gdańsk; 877 Władysław Stawiarczyk, Gliwice; 878 Stanisław Pawlik, Pogwizdów; 879 Małgorzata Radomska, Gliwice; 880 Marek Jezierski, Łódź; 881 Mirosław Jezierski, Łódź; 882 Andrzej Nowak, Cieszyn; 883 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 884 Teresa Zimniak, Lubsko; 885 Zygmunt Chochoł, Włocławek; 886 Witold Fiączyk, Radomsko; 887 Ryszard Skonieczny, Żory; 888 Antoni Fudali, Gubin; 889 Marek Glapiński, Kalisz; 890 Krystyna Glapińska, Kalisz; 891 Jolanta Glapińska, Kalisz; 892 Tadeusz Kozerski, Tychy; 893 Wanda Kuczyk, Krosno Odrzańskie; 894 Bogusław Mielniczuk, Giżycko; 895 Jan Chlebowski, Poręba; 896 Łukasz Kortas, Myszków; 897 Roman Wesołowski, Kalisz; 898 Andrzej Rygulski, Łaziska Górne; 899 Piotr Frydrych, Tychy; 900 Ludwik Zielewski, Tychy; 901 Tomasz Tytko, Czernica; 902 Zdzisław Górecki, Rybnik; 903 Antoni Warmuła; 904 Ryszard Głowacki, Radlin; 905 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 906 Stefania Zając, Żory; 907 Katarzyna Wolicka, Gdynia; 908 Paweł Grabczewski, Włocławek; 909 Marek Sokołowski, Toruń; 910 Ryszard Marciniak, Krosno Odrzańskie; 911 Henryk Duranowski, Szczecin; 912 Jacek Antonowicz, Rybnik; 913 Andrzej Włodarczyk, Wodzisław Śl.; 914 Jan Stolarz, Radlin; 915 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 916 Stanisław Herman, Gliwice; 917 Józef Zmysłowski, Szczecin; 918 Renata Wojtczak, Szczecin; 919 Dariusz Konwa, Drawsko Pomorskie; 920 Kazimierz Matuszak, Szczecin; 921 Janusz Mielianiec, Police; 922 Zdzisław Strzelecki, Szczecin; 923 Danuta Strzelecka, Szczecin;

KOT za wytrwałość: 373 Michał Raczyński, Nysa; 374 Ginter Zemelka, Mettmann, Niemcy; 375 Małgorzata Gerszewska, Kościerzyna; 376 Ryszard Gerszewski, Kościerzyna; 377 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 378 Antoni Warmuła, Rybnik; 379 Piotr Kalinowski, Gliwice; 380 Barbara Świderska, Poznań; 381 Piotr Wencfel, Kalisz; 382 Ryszard Skonieczny Żory; 383 Bogumił Monczyński, Kalisz; 384 Robert Wojakowski, Wrocław; 385 Mariusz Bieńkowski, Jastrzębie Zdrój; 386 Tomasz Hyży, Szczecin; 387 Krzysztof Hyży, Szczecin; 388 Wiesław Kostrzewa, Szczecin; 389 Bogumił Michalak, Toruń; 390 Małgorzata Radomska, Gliwice; 391 Andrzej Styrnol, Rybnik; 392 Piotr Słanina, Wodzisław Śląski; 393 Lucyna Oskarbska, Gdańsk; 394 Grzegorz Oskarbski, Gdańsk; 395 Zenon Zarzecki, Wodzisław Śląski; 396 Zygmunt Frąckowiak, Szczecin; 397 Jerzy Przepióra, Kołobrzeg; 398 Elżbieta Przepióra, Kołobrzeg; 399 Marcin Przepióra, Kołobrzeg; 400 Wojciech Przepióra, Kołobrzeg; 401 Alicja Przepióra, Kołobrzeg; 402 Bartosz Przepióra, Kołobrzeg;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 286 Janusz Wojewski, Wejherowo; 287 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 288 Małgorzata Pleszyniak-Fudali, Gubin; 289 Rafał Knapik, Częstochowa; 290 Ewald Bereska, Tychy;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 96 Jarosław Głowacki, Siedlce; 97 Roman Garncarz, Myszków; 98 Halina Kłos, Szczecin;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 549 Ryszard Karkosz, Jaworzno; 550 Józef Ryszkiewicz, Jastrzębie Zdrój; 551 Jan Stolarz, Radlin; 552 Stanisław Rohde, Gdańsk;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 466 Piotr Bazan, Rybnik; 467 Jerzy Belczyk, Wrocław; 468 Krzysztof Jeneralski, Tuchola; 469 Tadea Buzarewicz, Gdańsk; 470 Ryszard Konopka, Myszków; 471 Bogusław Iwaniuk, Knurów; 472 Bogusław Szymanowski, Leszno; 473 Barbara Chlebosz, Bydgoszcz; 474 Jacek Chlebosz, Bydgoszcz; 475 Piotr Przybylski, Kłodawa; 476 Tomasz Furman, Inowrocław; 477 Teresa Zimniak, Lubsko, woj. lubuskie; 478 Katarzyna Niemotko, Sosnowiec; 479 Szymon Ponikiewski, Cieszyn; 480 Andrzej Tomczak, Brzeg; 481 Barbara Tomczak, Brzeg; 482 Antoni Micewicz, Brzeg; 483 Marian Wala, Jaworzno; 484 Zenon Raczkowski, Jaworzno; 485 Waldemar Jóźwik, Wąglany k. Opoczna; 486 Anna Formella, Gdynia;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 342 Adam Kosela, Dębica; 343 Sabina Byczyńska, Szczecin;

Ogólnopolska odznaka kolarska PTTK Wiślana Trasa Rowerowa: nr 1 Bernard Milewski, Maszewo Duże; 2 Stanisław Brańka, Płock; 3 Piotr Politowski, Płock; 4 Janusz Jandzio, Świętochłowice; 5 Zofia Nycz, Chełm; 6 Witold Kliza, Chełm; 7 Waldemar Jóźwik, Wąglany k. Opoczna; 8 Krystyna Jóźwik, Wąglany k. Opoczna; 9 Barbara Chlebosz, Bydgoszcz; 10 Jacek Chlebosz, Bydgoszcz; 11 Grażyna Wilemska, Tychy.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
dr Marian KOTarski

Komentarze (1) »

Komunikat CRW za 2011 r.

W 2011 r. CRW Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK przyznał:

KOT duży złoty: 854 Andrzej Lewicki, Toruń; 855 Barbara Chlebosz, Bydgoszcz; 856 Jacek Chlebosz, Bdg.; 857 Ryszard Smoter, Bydgoszcz; 858 Ryszard Betcher, Gdańsk; 859 Anna Formella, Gdynia; 860 Andrzej Zbrzeski, Tychy; 861 Andrzej Styrnol, Rybnik; 862 Zenon Raczkowski, Jaworzno; 863 Zbigniew Słota, Zawiercie; 864 Paweł Wójcicki, Kielce; 865 Krystyna Sikorska, Gubin; 866 Ryszard Konopka, Myszków; 867 Kazimierz Mańkowski, Szczecin, 7x; 868 Józef Adamaszek, Żory; 869 Witold Fiączyk, Radomsko, 2x; 870 Franciszek Maciejuk, Trzebiatów; 871 Władysław Pachowicz, Gorzów Wlkp.; 872 Bogdan Tytko, Czernica; 873 Justyna Piguła, Wodzisław; 874 Janusz Jandzio, Świętochłowice Śl.;

KOT za wytrwałość: 350 Witold Żuchowski, Lipno; 351 Bernard Milewski, Płock; 352 Maciej Kowalski, Ogorzeliny; 353 Wiesław Maternia, Łańcut; 354 Stanisław Strojny, Gdańsk; 355 Zofia Sempruch, Bytom; 356 Stanisław Radomski, Gliwice 8x; 357 Henryk Biały, Tarnowskie Góry 6x; 358 Henryk Biały, Tarnowskie Góry 7x; 359 Jerzy Skrzypczak, Rawicz; 360 Klaudia Pełka, Lubieszów; 361 Danuta Roszak, Głuchołazy; 362 Stefan Stożek, Bydgoszcz; 363 Roman Nakoneczny, Szczecin; 364 Józef Lubszczyk, Palowice woj. śląskie; 365 Józef Adamaszek, Żory; 366 Władysław Pachowicz, Gorzów Wlkp.; 367 Adam Kawka, Szczecin; 368 Jerzy Jurszo, Szczecin; 369 Ryszard Głowacki, Radlin; 370 Zofia Kowalska, Tychy; 371 Andrzej Włodarczyk, Wodzisław Śl.; 372 Barbara Pietryka, Bytom;

Szlakami zamków w Polsce – srebrna: 281 Piotr Machlański, Łódź; 282 Adam Sikorski, Zalesice k. Częstochowy; 283 Piotr Kolenda, Łódź; 284 Wojciech Nowotniak, Szczecin; 285 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy;

Szlakami zamków w Polsce – złota: 95 Barbara Mańkowska, Szczecin;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 544 Stanisław Stachowiak, Piła; 545 Stanisław Strójwąs, Racibórz; 546 Janusz Rogowski, Chełm; 547 Katarzyna Wolicka, Gdynia; 548 Bogdan Wolicki, Gdynia;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 452 Alfred Orgoński, Płock, 453 Waldemar Korytkowski, Płock, 454 Mieczysław Olkowicz, Płock; 455 Alfred Gotartowski, Przedbórz; 456 Leszek Melsztyński, Przemyśl; 457 Tomasz Sykała, Przemyśl; 458 Zenon Marciniak, Katowice; 459 Krystyna Sikorska, Gubin; 460 Ryszard Krupa, Siemianowice Śląskie; 461 Elżbieta Krupa, Siemianowice Śląskie; 462 Halina Ślęzak, Częstochowa; 463 Lucjan Ślęzak, Częstochowa; 464 Renata Wesołowska, Kalisz; 465 Roman Wesołowski, Kalisz;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 339 Grzegorz Witek, Myszków; 340 Adam Duda, Myszków; 341 Bogusław Iwaniuk, Knurów.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
Marian KOTarski

Komentarze »

Komunikat CRW za 2010 r.

W 2010 r. następujący turyści zdobyli najwyższe stopnie odznak turystyki kolarskiej PTTK:

KOT duży złoty: 826 Bernard Milewski, Płock; 827 Ewa Krenz, Poznań; 828 Zbigniew Włodarski, Poznań; 829 Włodzimierz Miężał, Poznań; 830 Maciej Rechlewski, Bydgoszcz; 831 Henryk Machała, Pszczyna; 832 Michał Jagieło, Myszków; 833 Stefan Mehlich, Żory; 834 Jan Imiełowski, Myszków; 835 Janusz Lipnicki, Toruń; 836 Jan Husiatyński, Włoszakowice; 837 Władysław Stawiarczyk, Gliwice; 838 Rafał Knapik, Częstochowa; 839 Roman Wojtas, Żory; 840 Andrzej Białopotocki, Prudnik; 841 Grzegorz Mańkowski, Łódź; 842 Stanisław Ibrom, Rybnik; 843 Tadeusz Kapelan, Chrzanów; 844 Stefan Piekoszowski, Żory; 845 Andrzej Humaniuk 3x, Jastrzębie Zdrój; 846 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 847 Adolf Gwoździk 9x, Rydułtowy; 848 Grzegorz Kukowka, Kalety; 849 Zenon Marciniak, Katowice; 850 Waldemar Paturej 2x, Ruda Śląska; 851 Wojciech Przybyszewski, Szczecin; 852 Sabina Byczyńska, Szczecin; 853 Waldemar Bogacki, Szczecin;

KOT za wytrwałość: 329 Wojciech Malinowski, Szamotuły; 330 Tadeusz Piekarz, Bytom; 331 Sławomir Madej, Szczecin; 332 Ryszard Kapczyński, Bytom; 333 Jerzy Biernacki, Poznań; 334 Antoni Fudali, Gubin; 335 Stefan Mehlich, Żory; 336 Roman Wojtas, Żory; 337 Marian Stokowiec, Żory; 338 Ewaryst Szyszkowski jr, Szczecin; 339 Marek Krawczyk, Łódź; 340 Andrzej Galikowski, Gdynia; 341 Piotr Frydrych, Tychy; 342 Marian Nieć, Nowy Sącz; 343 Bogdan Tytko, Czernica; 344 Andrzej Włodarczyk, Wodzisław Śl.; 345 Henryk Biały 5x, Tarnowskie Góry; 346 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 347 Stanisław Radomski 7x, Gliwice; 348 Maciej Krzakowski, Szczecin; 349 Bogdan Fałek, Koszalin;

Szlakiem zamków w Polsce – srebrna: 277 – Mieczysław Szewczyk, Siemianowice Śląskie; 278 Marek Koba, Jaworzno; 279 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 280 Kazimierz Menżyk, Wodzisław Śląski;

Szlakiem zamków w Polsce – złota: 90 Bernard Milewski, Płock; 91 Danuta Roszak, Głuchołazy; 92 Felicjan Mierzwa, Siemianowice Śląskie; 93 Wojciech Gierej, Miedzna; 94 Ryszard Głowacki, Radlin;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 537 Grzegorz Urbaniak, Tarnobrzeg; 538 Witold Fiączyk, Radomsko; 539 Marcin Falejczyk, Gliwice; 540 Adolf Gwoździk 7x, Rydułtowy; 541 Andrzej Humaniuk 7x, Jastrzębie Zdrój; 542 Andrzej Humaniuk 8x, Jastrzębie Zdrój; 543 Grzegorz Kuczera 2 x, Rydułtowy;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 438 Bernard Milewski, Płock; 439 Mateusz Jamrozik, Żary; 440 Jan Łyskawka, Kalisz; 441 Tomasz Hyży, Szczecin; 442 Wiesław Kostrzewa, Szczecin; 443 Henryk Małkus, Brzeg; 444 Henryk Wójcik, Brzeg; 445 Justyna Majchrowska, Tychy; 446 Zdzisława Mazgaj, Tychy; 447 Stefan Mazgaj 4 x, Tychy; 448 Felicjan Mierzwa, Siemianowice Śl.; 449 Małgorzata Radomska, Gliwice; 450 Stanisław Radomski, Gliwice; 451 Maciej Kizierowski, Września;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 329 Wiesław Kopeć, Jastrzębie Zdrój; 330 Zdzisław Lisicki, Jastrzębie Zdrój; 331 Janusz Mazurek, Jastrzębie Zdrój; 332 Tadeusz Kłopeć, Zebrzydowice; 333 Mariusz Bieńkowski, Jastrzębie Zdrój; 334 Tomasz Bachorski, Owsiszcze, woj. śląskie; 335 Zygmunt Chochoł, Włocławek; 336 Zbigniew Mazurkiewicz, Włocławek; 337 Zbigniew Lewiński, Włocławek; 338 Lesław Urbankiewicz, Włocławek.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
Marian Kotarski

Komentarze (1) »

Komunikat CRW za 2009 r.

W 2009 r. Centralny Referat Weryfikacyjny Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK przyznał:

KOT duży złoty: 783 Jerzy Winsze, Szczecin; 784 Antoni Kempicki, Szczecin; 785 Zenon Suski, Szczecin; 786 Stanisław Pokorski, Płock; 787 Dariusz Rau, Poznań; 788 Kazimierz Andrzejewski, Brześć Kujawski; 789 Grażyna Krutin, Szczecin; 790 Zbigniew Krutin, Szczecin; 791 Andrzej Jastrzębski, Ruda Śląska; 792 Stefan Piekarski, Łódź; 793 Jerzy Wasilewski, Łódź; 794 Ryszard Kowalski, Łódź; 795 Piotr Kolenda, Łódź; 796 Wiesław Grabowski, Łódź; 797 Stanisław Bajda; 798 Leszek Korenkiewicz, Bydgoszcz; 799 Małgorzata Pleszyniak, Gubin; 800 Marian Kotarski, Myszków; 801 Ryszard Nowicki, Bydgoszcz; 802 Bożena Miś-Nowicka, Bydgoszcz; 803 Ryszard Krupa, Siemianowice; 804 Józef Siejda, Katowice; 805 Halina Kłos, Szczecin; 806 Zbigniew Machura, Lelów; 807 Czesław Bandosz, Poznań; 808 Mariusz Pacholski, Bydgoszcz; 809 Stanisław Ebertowski, Kościerzyna; 810 Marian Stokowiec, Żory; 811 Józefa G. Stokowiec, Żory; 812 Ryszard Kapczyński, Bytom; 813 Tadeusz Lorenz, Rybnik; 814 Antoni Warmuła, Rybnik; 815 Zdzisław Górecki, Rybnik; 816 Jan Mazik, Tychy; 817 Stanisław Radomski, Gliwice; 818 Czesław Wodecki, Wodzisław; 819 Andrzej Włodarczyk, Wodzisław; 820 Leszek Wolny, Katowice; 821 Jerzy Banaszkiewicz, Katowice; 822 Antonina Mazurek, Tychy; 823 Barbara Szczepańska, Lubsko; 824 Czesław Woźniak, Międzyrzecz; 825 Ryszard Markowski, Szczecin;

KOT za wytrwałość: 306 Maciej Kiziorowski, Września; 307 Janusz Hałdys, Mieszkowice; 308 Jarosław Głowacki, Siedlce; 309 Ireneusz Ratajczak, Bydgoszcz; 310 Kazimierz Mańkowski, Szczecin; 311 Barbara Mańkowska, Szczecin; 312 Andrzej Jastrzębski, Ruda Śląska; 313 Zbigniew Machura, Lelów; 314 Wiesław Kondratowicz, Zgierz; 315 Kazimierz Sobański, Łódź; 316 Stanisław Radomski, Gliwice; 317 Władysław Brzozowski, Gliwice; 318 Andrzej Szymański, Poznań; 319 Ferdynand Biś, Kielce; 320 Henryk Duranowski, Szczecin; 321 Ewaryst Szyszkowski, Szczecin; 322 Wojciech Patan, Szczecin; 323 Stefan Mazgaj, Tychy; 324 Stanisław Bajda, Tychy; 325 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 326 Adolf Gwoździk, Rydułtowy; 327 Jan Mazik, Tychy; 328 Leszek Wolny, Katowice;

Szlakiem zamków w Polsce – srebrna: 273 Antoni Fudali, Gubin; 274 Ryszard Nowicki, Bydgoszcz; 275 Bożena Miś-Nowicka, Bydgoszcz; 276 Antonina Mazurek, Tychy;

Mały rajd kolarski dookoła Polski: 527 Józef Ryszkiewicz, Jastrzębie Zdrój; 528 Damian Pławecki, Łąka; 529 Józef Ryszkiewicz, Jastrzębie Zdrój; 530 Józefa G. Stokowiec, Żory; 531 Marian Stokowiec, Żory; 532 Tadeusz Lorenz, Rybnik; 533 Grzegorz Kuczera, Rydułtowy; 534 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój; 535 Adam Czyż, Katowice; 536 Józef Ryszkiewicz, Jastrzębie Zdrój;

Duży rajd kolarski dookoła Polski: 430 Henryk Stańczak, Jarosław; 431 Edward Grata, Rzeszów; 432 Lech Żołnierczakiewicz; 433 Klaudia Pełka, Lubieszów; 434 Barbara Szczepańska, Lubsko; 435 Władysław Biskup, Kłodzko; 436 Stanisław Rhode, Gdańsk; 437 Andrzej Humaniuk, Jastrzębie Zdrój;

Rajd Szlakiem Wielkiej Wojny 1409-1411: 323 Jerzy Sikorski, Zalesice; 324 Adam Sikorski, Zalesice; 325 Jacek Kapkowski, Sieraków; 326 Jakub Kapkowski, Przyrów; 327 Tadeusz Kurek, Częstochowa; 328 Bartosz Nowak, Przyrów.

Kierownik CRW KTKol. ZG PTTK
dr Marian KOT-Kotarski
(18 I 2010 r.)

Komentarze »

« Poprzednia strona   Następna strona »
  UECT

PTTK jest członkiem Europejskiego Związku Turystyki Rowerowej UECT

  Zlot Przodownicki 2019


  Zlot Centralny 2019


  2012 Rok Turystyki Rowerowej


  Publikacja na stronie

Zasady publikacji informacji na stronie KTKol. ZG PTTK >>>

  Działy

» ktkol - informacje o Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK, władze, kontakt, informacje.

» kadra - informacje o kadrze turystyki kolarskiej PTTK.

» odznaki - wykaz zdobywców najwyższych stopni odznak kolarskich od 2004 r.

» informator - informacje o redakcji, prenumeracie.

» kalendarz imprez - kalendarz turystycznych imprez kolarskich.

» regulaminy - zbiór regulaminów przydatnych kadrze PTTK oraz regulaminy odznak turystyczno-kolarskich.

» szlaki - wykaz szlaków rowerowych zapisanych w Centralnej Kartotece Szlaków Rowerowych KTKol. ZG PTTK.

» forum - ogólnopolskie Forum Turystów Kolarzy czyli dyskusje o turystyce rowerowej, rowerach, wyprawach, rajdach, wycieczkach itp.

» linki - zbiór linków do stron klubów turystyki kolarskiej PTTK

  Tu kupisz

Książeczki KOT, odznaki KOT i KOP (wszystkie stopnie):
Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK
ul. Jagiellońska 6, 31-010 Kraków
e-mail: poczta@cotg.pttk.pl
tel: 12 422 28 40

Książeczki KOP i Szlakami zamków w Polsce, odznaki KOT (st. duże sr. i zł.), KOP (popularna, st. małe br., sr., zł.), Rajdu Dookoła Polski, Szlaku Wielkiej Wojny 1409-1411, Szlakami zamków w Polsce (st. br., sr.):
SKAUT.PL
ul. Lubelska 9/11, 26-600 Radom
e-mail: biuro@skaut.pl
faks: 48 385 88 58 w godz. 8-16

Odznaka Wiślana Trasa Rowerowa:
Oddział PTTK w Jastrzębiu Zdroju
ul. Harcerska 14B,
44-335 Jastrzębie Zdrój
e-mail: pttk@jasnet.pl, pttkjz@alpha.pl
tel. 32 471 94 88, faks 32 475 16 70

Książeczki drogowe odznaki UECT:
Oddział Miejski PTTK
im. M. Sydowa w Toruniu
ul. Piekary 41, 87-100 Toruń
e‑mail: om.pttk@gmail.com
tel. 56 622 29 21


  Weryfikacja odznak

» Referaty weryfikacyjne odznak turystyki kolarskiej

  Archiwum wiadomości

Czerwiec 2019/ Maj 2019/ Kwiecień 2019/ Marzec 2019/ Luty 2019/ Styczeń 2019/ Grudzień 2018/ Listopad 2018/ Październik 2018/ Wrzesień 2018/ Sierpień 2018/ Lipiec 2018/ Czerwiec 2018/ Maj 2018/ Kwiecień 2018/ Marzec 2018/ Luty 2018/ Styczeń 2018/ Listopad 2017/ Wrzesień 2017/ Sierpień 2017/ Czerwiec 2017/ Maj 2017/ Kwiecień 2017/ Marzec 2017/ Luty 2017/ Styczeń 2017/ Grudzień 2016/ Listopad 2016/ Październik 2016/ Wrzesień 2016/ Czerwiec 2016/ Maj 2016/ Kwiecień 2016/ Marzec 2016/ Luty 2016/ Styczeń 2016/ Grudzień 2015/ Listopad 2015/ Październik 2015/ Wrzesień 2015/ Sierpień 2015/ Lipiec 2015/ Czerwiec 2015/ Maj 2015/ Kwiecień 2015/ Marzec 2015/ Luty 2015/ Styczeń 2015/ Grudzień 2014/ Listopad 2014/ Październik 2014/ Wrzesień 2014/ Sierpień 2014/ Lipiec 2014/ Czerwiec 2014/ Maj 2014/ Kwiecień 2014/ Marzec 2014/ Luty 2014/ Styczeń 2014/ Grudzień 2013/ Listopad 2013/ Październik 2013/ Wrzesień 2013/ Sierpień 2013/ Czerwiec 2013/ Maj 2013/ Kwiecień 2013/ Marzec 2013/ Luty 2013/ Styczeń 2013/ Grudzień 2012/ Listopad 2012/ Październik 2012/ Wrzesień 2012/ Sierpień 2012/ Lipiec 2012/ Czerwiec 2012/ Maj 2012/ Kwiecień 2012/ Marzec 2012/ Luty 2012/ Styczeń 2012/ Grudzień 2011/ Listopad 2011/ Październik 2011/ Wrzesień 2011/ Sierpień 2011/ Lipiec 2011/ Czerwiec 2011/ Maj 2011/ Kwiecień 2011/ Marzec 2011/ Luty 2011/ Styczeń 2011/ Grudzień 2010/ Listopad 2010/ Październik 2010/ Wrzesień 2010/ Sierpień 2010/ Lipiec 2010/ Czerwiec 2010/ Maj 2010/ Kwiecień 2010/ Marzec 2010/ Luty 2010/ Styczeń 2010/ Grudzień 2009/ Listopad 2009/ Październik 2009/ Wrzesień 2009/ Sierpień 2009/ Lipiec 2009/ Czerwiec 2009/ Maj 2009/ Kwiecień 2009/ Marzec 2009/ Luty 2009/ Styczeń 2009/ Grudzień 2008/ Listopad 2008/ Październik 2008/ Wrzesień 2008/ Sierpień 2008/ Lipiec 2008/ Czerwiec 2008/ Kwiecień 2008/ Marzec 2008/ Luty 2008/ Styczeń 2008/ Grudzień 2007/ Listopad 2007/ Październik 2007/ Wrzesień 2007/ Sierpień 2007/ Lipiec 2007/ Czerwiec 2007/ Maj 2007/ Kwiecień 2007/ Marzec 2007/ Luty 2007/ Styczeń 2007/ Grudzień 2006/ Listopad 2006/ Październik 2006/ Wrzesień 2006/ Sierpień 2006/ Lipiec 2006/ Czerwiec 2006/ Maj 2006/ Kwiecień 2006/ Marzec 2006/ Luty 2006/ Styczeń 2006/ Kwiecień 2005/ Luty 2005/ Styczeń 2005/ Styczeń 2004/

  Kategorie wiadomości

Informator (17)
komunikaty (1 570)
odznaki (16)
regulaminy (57)
szlaki (35)
z życia ktkol (275)

  Szukaj wiadomości






  Kanały RSS

» Kanał RSS wiadomości
» Kanał RSS komentarzy